2. >
  4. >

Ужгородець посів друге місце на європейських змаганнях з спідбадмінтону / ВІДЕО

23.06.2015 23:34 0 Спорт Автор: Голос Карпат

Близько сотні спортсменів з 12 країн взяли участь у чемпіонаті Хорватії зі швидкісного бадмінтону «8. ISBO Speedminton® Croatian Open 2015», який проходив у столиці Хорватії Загребі.

Турнір класифікується як один з п'яти турнірів серії Master.

Українським спортсменам вдалося завоювати три медалі на цьому турнірі. У відкритій категорії ужгородець Михайло Мандрик посів друге місце, поступившись у фіналі швейцарцю Пьеру Гйалмарсону.

На цьому ж турнірі Михайло виборов бронзу в міксті разом з Оленою Затварською. Ще одна українська пара Олексій Пилипів та Валерія Чикаленко також посіли третє місце.

Нагадаємо, що Михайло Мандрик наразі посідає першу сходинку у світовому рейтингу.

Читайте на ГК:Парк-готель «Брістоль» зібрав кошти на розвідувальний БПЛА та передав його військовим