1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Молоді художники Закарпаття представили свої нові роботи

23.02.2014 10:28 0 Культура

В мукачівській картинній галереї 13 студентів Закарпатського художнього інституту презентували публіці 43 картини. Підтримати юні таланти прийшов мукачівський...

В мукачівській картинній галереї 13 студентів Закарпатського художнього інституту презентували публіці 43 картини. Підтримати юні таланти прийшов мукачівський міський голова, викладачі та друзі.До галереї молодий художник Андрій прийшов одним із перших. Для хлопця це дебютна виставка. До цього декілька разів виставлявся на Міжгірщині, звідки сам родом. На питання, що любить малювати найбільше, відповів не роздумовуючи. Картини, які представили студенти, написані в різних стилях. Чимало робіт абстракціоністів, також є і твори фотохудожників. Та навіть не озброєним оком можна побачити індивідуальність кожного молодого митця. Творчий потенціал у цих роботах бачать і викладачі інституту.

Поціновувачам мистецтва 13 молодих художників представили 43 роботи. Є тут і доробки онука пані Жанни. Жінка пишається здобутками хлопця і підтримує творчу молодь. Побажати творчих успіхів та підтримати талановиту молоддю прийшов і міьськйи голова Мукачева. Також додав: такі виставки — це стимул для художників працювати далі та розвиватися, щоразу доводячи – молодь Закарпаття дуже талановита.

М-студіо