2. >

Виноградівський "Севлюш" вирвався в лідери

152
Спорт Новини Хуста

Другу поспіль перемогу в обласному футбольному чемпіонаті здобув ФК «Севлюш». Учора на полі рідного стадіону «Юність» виноградів ці приймали воловецькі...

Другу поспіль перемогу в обласному футбольному чемпіонаті здобув ФК «Севлюш».

Учора на полі рідного стадіону «Юність» виноградів ці приймали воловецькі «Карпати». Уже з перших хвилин матчу господарі міцно захопили ініціативу і швидкими атаками буквально збили з пантелику оборону суперника. Волівчани заметушилися та так, що самі забили гол у власні ворота.

Такий курйоз потішив уболівальників і додав куражу нападникам «Севлюша». Один за одним бурхливі оплески трибун за забиті голи приймали Віталій Чейпеш, Артур Дорі, Ерік Віщак, Вячеслав Мудра. 5: 2 – загальний результат цього цікавого, видовищного матчу.

І підопічні Івана Білака вже на старті чемпіонату пробиваються на верхній щабель турнірної таблиці. Щоправда, після короткої перерви у першості на них чекає непроста зустріч з неодноразовим переможцем чемпіонату – свалявською «Поляною», в арсеналі якої також дві перемоги.