2. >

Українські баскетболісти почали Євробаскет-2013 з двох перемог

77
Спорт Без регіону (не видаляти!)

Після важкої звитяги над Бельгією наша команда перемогла Ізраїль з рахунком 74:67.

До великої перерви українці награли на 9 очок переваги. У третій чверті суперник скоротив відставання до "-7", повідомляє ТСН.

Заключний відрізок гри почався з ривку ізраїльтян і на 35-й хвилині рахунок був 58:57. Керманич українців Майк Фрателло одразу взяв тайм-аут, після чого наша команда провела дві результативних атаки, повернувши собі перевагу (+5).

До кінця зустрічі українці не дозволяли супернику скоротити відставання.

Дві перемоги на старті — так успішно збірна України ніколи не починала свої виступи на чемпіонатах Європи. У п'ятницю суперник буде куди серйозніший — збірна Німеччини.

Зазначимо, що у наступний раунд виходять три команди з групи. У четвертому турі Україна зустрінеться з Францією, а в п'ятому — гратиме з Великобританією.