2. >

Результати матчів 14-го туру чемпіонату Берегівщини з футболу

194
Спорт Новини Берегова

Спорт: Чемпіонат з футболу14 тур чемпіонату Берегівського району з футболу, який пройшов вчора 1 вересня приніс чемпіона Першої ліги та продовжив боротьбу за головні медалі у Вищій.

У Вищій лізі матчем туру можна було вважати гру між ФК «Дийда» та «Артос» Гать. Двобій проходив в чудовому настрої зі сторони обох команд. Першими забили господарі, а потім зрівняли рахунок гості (гол Івана Чегіля з гострого кута став справжньої прикрасою цього матчу).

Нічийний результат 1:1 після першого тайму залишав всі питання щодо переможця відкритими. Але гравці «Дийди» в другому таймі прибавили в своїх діях і забили двічі у ворота «Артосу». Гості мали чудову нагоду в середині другого тайму скоротити відставання, та чистий вихід сам-на-сам не реалізував Іван Чегіль. В підсумку — 3:1 (юнаки: 1:0). ФК «В. Бийгань» не пожалкував ФК «Батьово» — 8:0 (5:0). ФК «Гут» переміг ФК «Вари» — 2:1 (3:1). Бадалівський «Фенікс» не залишив шансів ФК «Ремети» — 5:1 (4:0). ФК «Шом» переграв ФК «Яноші» — 2:0 (2:1).

У Першій лізі інтриги не залишилось. ФК «Боржава» у себе на полі програв ФК «Геча» — 0:1 (2:4). Останні достроково оформили собі чемпіонство за чотири тури до закінчення чемпіонату. ФК «М. Бийгань» — ФК «Попово» — 2:1 (0:3). ФК «Свобода» — ФК «Запсонь» — 0:3 (1:2). ФК «Чома» — ФК «Кідьош» — 0:2 (0:2). ФК «Бене» — ФК «Четфолво» 2:0 (7:1).

Трійка лідерів у Вищій лізі: 1. ФК «В. Бийгань» — 36, 2. «Фенікс» Бадалово – 34, 3. ФК «Шом» — 29.
Трійка лідерів у Вищій лізі (юнаки): 1. «Фенікс» Бадалово – 37, 2. ФК «В. Бийгань» — 33, 3. ФК «Яноші» — 24.
Трійка лідерів у Першій лізі: 1. ФК «Геча» — 39, 2. ФК «Бене» — 26, 3. ФК «Запсонь» — 25.
Трійка лідерів у Першій лізі (юнаки): 1. ФК «Попово» — 38, 2. ФК «Геча» — 37, ФК «Запсонь» — 29.