2. >

НАЙБІЛЬШ МАСОВІ ЗМАГАННЯ ШАХІСТІВ ПРОЙШЛИ У ВИНОГРАДОВІ

260
Спорт Новини Мукачева

У Виноградові щойно завершився дев’ятий за рахунком командний чемпіонат області з шахів серед міст і районів. У ньому взяла участь 17 команд — всього 84 учасників....

Спорт: НАЙБІЛЬШ МАСОВІ ЗМАГАННЯ ШАХІСТІВ ПРОЙШЛИ У ВИНОГРАДОВІУ Виноградові щойно завершився дев’ятий за рахунком командний чемпіонат області з шахів серед міст і районів. У ньому взяла участь 17 команд — всього 84 учасників. Це найбільш масові змагання за весь період їх проведення з 2006 року.
Про престижність цьогорічного суперництва на шаховій дошці свідчить участь у ньому не лише рекордної кількості шахістів, але й чотирьох майстрів спорту, в тому числі й міжнародного класу.

Як і в попередні роки, фаворитами в боротьбі за шахове чемпіонство були команди Ужгорода й Мукачева. Та на шляху лідерів несподівано постали міжгірські опришки, свалявчани і виноградівці. Інтрига зберігалася від початку й до останньої партії. Лише пів очка відділяє ці команди, які посіли 4-6 місця, від бронзового призера першості – Ужгородського району ( 12,5 очок). Друге місце з 14-ма очками зайняла команда Мукачево-1. А чемпіоном стала четвірка шахістів з Ужгорода( 15 очок).Спорт: Блог им. koshovyj: НАЙБІЛЬШ МАСОВІ ЗМАГАННЯ ШАХІСТІВ ПРОЙШЛИ У ВИНОГРАДОВІ

Кубками, грамотами та медалями переможців нагороджували президент федерації шахів Закарпатської області Юрій Мошак, його заступник, головний суддя змагань Аркадій Ворович та, на правах господаря, керівник шахово-шашкового клубу «Севлюш» Євгеній Ярина. Сюрпризом від останнього стали грошові нагороди жінкам, ветеранам та наймолодшому шахісту, а для всіх учасників – смачний обід з ароматним севлюським бограчем.

Керівники обласної шахової федерації відзначили чудову організацію виноградівського турніру завдяки місцевим активістам Йосипу Балажу, Володимиру Кобалю, Тіберію Андрашку на чолі з підприємливим Євгенієм Яриною…

Сьогоднішні змагання у Виноградові засвідчили, що шаховий спорт у Закарпатті динамічно розвивається. На даний час шестеро наших краян є членами збірної команди України, а Захар Єфіменко – гросмейстер міжнародного класу. Та здобутки могли би бути й більшими, якби місцевим активістам і шаховим федераціям дієвіше допомагала влада.

ГК.інфо
Спорт: Блог им. koshovyj: НАЙБІЛЬШ МАСОВІ ЗМАГАННЯ ШАХІСТІВ ПРОЙШЛИ У ВИНОГРАДОВІСпорт: Блог им. koshovyj: НАЙБІЛЬШ МАСОВІ ЗМАГАННЯ ШАХІСТІВ ПРОЙШЛИ У ВИНОГРАДОВІСпорт: Блог им. koshovyj: НАЙБІЛЬШ МАСОВІ ЗМАГАННЯ ШАХІСТІВ ПРОЙШЛИ У ВИНОГРАДОВІ