2. >

На всеукраїнській першості з фехтування в Ужгороді золото здобув харків’янин

60
Спорт Новини Ужгорода

<p>Першість України з <a href="http://goloskarpat.info/search/topics/?q=%D1%84%D0%B5%D1%85%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F" >фехтування</a> на шпагах проходила в обласному центрі Закарпаття місті...

Спорт: На всеукраїнській першості з фехтування в в Ужгороді золото здобув харків&rsquo;янинПершість України з фехтування на шпагах проходила в обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді з 31 травня по 3 червня.

У фінальному поєдинку проти Олександра Вауліна зі Львова представник збірної Харківської області, срібний призер чемпіонату світу 2003 року Максим Хворост здобув переконливу перемогу, здобувши золоту медаль чемпіонату, повідомляє прес-служба міськради.

Також Максим Хворост разом з партнерами по команді Олегом Соколовим, Олександром Димарем та Євгеном Миргородським завоювали срібну медаль у командних змаганнях.

Харків'яни поступилися представникам Дніпропетровської області з рахунком 45:43.