2. >

На Берегівщині відбулися матчі чергового футбольного туру

89
Спорт Новини Перечина

Цими вихідними у чемпіонаті Берегівського району з футболу пройшли матчі 13-туру, в яких було зафіксовано чимало сенсаційних результатів.

У Вищій лізі посеред тижня зіграли пропущений матч 11-туру. Вже та гра між «Батьовом» та «Шомом» закінчилась з рахунком 1:1 (юнаки: 0:0), який став великою несподіванкою, пише Beregszasz.com.ua.

А ось 13-тур провели у неділю. Хороший матч виявився у Гаті: тамтешній «Артос» приймав чемпіона ФК «В. Бийгань». Перший тайм пройшов в рівній боротьбі та при нічийному рахунку. Та вже у другому таймі гості переломили хід гри і забили два м’ячі – 0:2 (1:2). Серйозна гра проходила у Яношах. «Яноші» несподівано переграли «Дийду» 4:2 (1:1). «Ремети» програли «Шому» — 1:2 (0:3). «Гут» у «Батьові» зміг забрати лише одне очко, що також стало сюрпризом – «Батьово» — «Гут» 1:1 (2:0) А матч «Вари» — «Фенікс» був перенесений.
Лідерство у турнірі утримує ФК «В. Бийгань» — 33, друга сходинка у «Фенікса» — 31 (проте у бадалівців гра в запасі). На третє місце вийшов ФК «Шом» — 26. Серед юнаків лідирує «Фенікс».

У Першій лізі за тур від дострокового чемпіонства опинилася «Геча». Під час фестивалю леквара у Гечі місцеві футболісти розгромили ФК «Свободу» — 4:0 (3:1). ФК «Попово» — ФК «Боржава» 3:2 (2:1). ФК «Кідьош» — ФК «Бене» — 0:0 (0:3). ФК «Запсонь» — ФК «Чома» — 5:0 (5:1). ФК «Четфолво» — ФК «М. Бийгань» — 1:1 (0:11).

У турнірному становище інтриги за перше місце нема. Беззаперечним лідером є ФК «Геча» — 36 очок, друга сходинка у ФК «Бене» — 23, треті ФК «Боржава» — 22. У юнаках першими залишаються футболісти «Попова».