2. >

Чемпіонат України з футболу: перемагають фаворити

63
Спорт Новини Ужгорода

<p>У матчах другого туру чемпіонату України гостьові перемоги здобули усі клуби, що їх експерти зараховують до числа фаворитів першості, пише <a...

Спорт: 4У матчах другого туру чемпіонату України гостьові перемоги здобули усі клуби, що їх експерти зараховують до числа фаворитів першості, пише ВВС Україна.

Донецький «Шахтар» здолав «Севастополь», «Металіст» переміг київський «Арсенал», «Динамо» обіграло «Закарпаття», а «Дніпро» взяв гору над "Іллічівцем".

Клуби з Донецька, Харкова та Дніпропетровська наразі не втрачали очок у нинішній першості.

Останній матч туру між луганською «Зорею» та запорізьким «Металургом» відбудеться увечері в понеділок.

Фаворити в гостях

Минулої п’ятниці дніпропетровський «Дніпро» без надзусиль обіграв у гостьовому матчі маріупольський "Іллічівець".

Наприкінці першого тайму рахунок відкрив Євген Коноплянка, а на початку другого тайму остаточний рахунок встановив Євген Селезньов.

Наступного дня в Ужгороді київське «Динамо» протягом трьох хвилин наприкінці першого тайму двічі розпечатало ворота місцевого «Говерли». Обидва рази відзначився конголезький новачок киян Дьємерсі Мбокані.

Інтригу в матчі відродив лише пенальті, призначений у ворота «Динамо» наприкінці гри. Його чітко реалізував півзахисник «Говерли» Віталій Балашов.

Ужгородці намагалися влаштувати фінальний штурм воріт Максима Коваля, однак рахунок у матчі залишився незмінним – 1:2.

Вольову перемогу над «Арсеналом» здобув «Металіст». За підсумками першого тайму харків’яни програвали 1:0, проте вже протягом перших десяти хвилин другої половини гри зуміли не лише зрівняти рахунок, але й вийти вперед.

Зрештою, матч так і закінчився з рахунком 1:2, а кияни догравали матч вдесятьох: наприкінці другого тайму за повторне попередження з поля вилучили їхнього півзахисника Олега Герасим’юка.

У неділю донецький «Шахтар» з рахунком 1:3 обіграв дебютанта прем’єр-ліги «Севастополь».

Після гри тренер чемпіонів України Мірча Луческу відзначив гру суперників.

«Команда грає в видовищний агресивний футбол, і, впевнений, очки ще ця команда набере. Мабуть, їхні матчі почнуться після гри з „Динамо Київ“ (наступний матч севастопольці проведуть саме проти „Динамо“ — Ред.)», – сказав він.

Троє йдуть без поразок

В інших матчах туру донецький «Металург» зіграв унічию 1:1 з «Карпатами», а полтавська «Ворскла» на останніх хвилинах матчу забила «Чорноморцеві» і вирвала нічию з таким самим рахунком.

Луцька «Волинь» вдома мінімально перемогла сімферопольську «Таврію».

Останній матч туру, у котрому зустрічатимуться луганська «Зоря» та «Металург» з Запоріжжя, відбудеться у понеділок.

На верхівці турнірної таблиці – «Шахтар», «Дніпро» та «Металіст», котрі виграли обидві свої зустрічі.

Жодного очка в активі поки що не мають запорізький «Металург», «Говерла», «Таврія» та «Арсенал».

У гонці бомбардирів лідирує динамівець Дьємерсі Мбокані – він єдиний забив у двох матчах своєї команди три м’ячі.