1. Спорт

Закарпатська важкоатлетка здобула перемогу на Чемпіонаті України (ФОТО)

12.06.2021 13:45

Спортсменка з Ужгорода вдало виступила на чемпіонаті України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок у Хмельницькому.

Лілія Гонимар змагалася у ваговій категорії до 55 кг. Дівчина стала срібною призеркою  за сумою двоборства 164 кг: ривок - 76 кг і поштовх - 88 кг.

Лілія Гонимар займай мається цим видом спорту уже 4 роки, а нещодавно важкоатлетка посіла 3 місце на Кубку України. Проте у планах перемагати у змаганнях найвищого рівня і згодом стати майстром міжнародного класу.

Сьогодні дівчина готується до чемпіонату України серед молоді до 23 років.

Нагадаємо, спортсмени із Великоберезнянщини стали переможцями на Чемпіонаті України з важкої атлетики (ФОТО)

Читайте на ГК:Знайомство, пістолет, постріли та удушення: романтична зустріч закінчилася вбивством (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:“Таксі” за 11000 зелених: деталі гучного затримання на Закарпатті (ФОТО)
Читайте на ГК:Вправлялись на влучність: закарпатець влаштував стрілянину  біля садочка (ВІДЕО)