1. Головна
  2. >
  3. Спорт

Відомий боєць на ляпасах Василь Пельмень програв турнір у Польщі (ВІДЕО)

134787
Спорт Світ

Фермер із Красноярського краю дійшов до фіналу PunchDown, але в підсумку перемогу присудили поляку Давиду Залевському.

Відомий боєць на ляпасах Василь Пельмень програв турнір у Польщі (ВІДЕО)

Сибіряк Василь Пельмень Камоцький, який прославився як один із найкращих бійців на ляпасах у світі, програв у фіналі великого турніру в Польщі PunchDown. Про це повідомляє Спорт-Экспресс

Камоцький - 30-річний фермер з міста Іланський у Красноярському краї РФ. У березні минулого року він поїхав на фестиваль фітнесу в Красноярськ, де також проходив чемпіонат з ляпасів. Друзі вмовили чоловіка взяти в ньому участь і 170-кілограмовий Василь виграв, уклавши кількох чоловіків.

Після перемоги Камоцького прозвали Пельмень і він отримав запрошення в Москву від пауерліфтера Кирила Сарічева. 

Несподівана слава допомогла Василю зібрати 180-тисячну аудиторію в Instagram. Також він став символом "спортивних ляпасів".

У результаті Камоцький отримав запрошення на великий міжнародний турнір із ляпасів у Польщі PunchDown, який відбувся минулими вихідними. Він дійшов до фіналу, де зійшовся у поєдинку із чемпіоном першого турніру Punch Down - Давидом Залевським.

Відзначається, що обидва учасника почали поєдинок неабияк побитими. За правилами, в основний час у кожного з них було по три удари.

Якщо їх виявилося недостатньо для того, щоб виявити переможця, призначалися по два додаткових ляпаси. Камоцький добре пробив перші два ляпаси, але ось із третьої спроби Залевському вдалося похитнути сибіряка. У додатковий час поляк був кращим - останнім ударом він знову сильно потряс Василя, завдяки чому здобув перемогу. 

Камоцький повернувся додому і подякував шанувальникам за підтримку. Багато фанатів у коментарях заявили, що Пельмень був кращим і перемогу Залевському присудили нечесно.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Dawid Zalewski (@zales2102)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber