1. Головна
  2. >
  3. Спорт

Берегівський благодійний фонд “Геніус” оголошує приймання заявок на два спортивні турніри

227
Спорт Новини Берегова

Це – змагання на Кубок легендарного футболіста Єне Бузанскі та турнір пам’яті знаного тренера з гандболу Йосипа Зупка.

Берегівський благодійний фонд “Геніус” оголошує приймання заявок на два спортивні турніри

Поєдинки організовує благодійний фонд “Геніус”, що діє при Закарпатському угорському інституті.

Нагадаємо: Єне Бузанскі – відомий півзахисник “золотої збірної” Угорщини, яка в в 1952 році перемогла на Олімпійських іграх у Хельсінкі, а в 1954-му стала “срібним” призером чемпіонату світу в Швеції. На його честь проводять різні спортивні турніри, змагання тощо. Один з таких – Кубок імені талановитого гравця, який організовується на Закарпатті з 2013 року. Нині він відбудеться в Берегові серед юнаків у двох вікових категоріях - до 15 і 15-17 років, а також дівчат - теж до 17 років.

Початок турніру – 30 червня. Заявки можна подавати до 31 травня виключно в електронному форматі за посиланням https://forms.gle/kt245fg8oGg5UjNZ8.

Референт змагань – Арпад Візауер, e-mail: arpad@kmf.uz.ua.

Турнір пам’яті видатного гандбольного тренера, який виховав срібну призерку першості світу Людмилу Задираку та олімпійську чемпіонку Ніну Лобову-Гецко, стартує 2 липня в Берегові. Заявки на участь слід подавати до 31 травня. Змагання будуть проходити у трьох номінаціях – хлопці та дівчата загальноосвітніх установ до 17 років та вихованці спортивних шкіл - теж до 17 років.

Реєструвати команди може тренер або представник навчального закладу також виключно в електронному варіанті за посиланням https//forms.glekMAyCqcAAZzrkmu 9.

Референт змагань – Аніка Чегіль, e-mail: oancsa86@gmail.com.

Більш детальну інформацію можна отримати в офісі благодійного фонду “Геніус” за електронною адресою geniusja2019@gmail.com або за телефоном 380 31 41 4 29 68 (додатковий 149) в робочі дні з 9.00 до 17.00 год.

Нагадаємо, на Іршавщині через негоду знесло автозупинку

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber