2. >

Закарпатка стала срібною призеркою Чемпіонату Європи з біатлону

27.01.2021 20:18

У польському місті Душнікі-Здруй розпочався Чемпіонат Європи з біатлону.

Першими на чемпіонаті стартували жінки в індивідуальній гонці, повідомив ПроЗак.

Закарпатська біатлоністка Настя Меркушина бездоганно провела стрільбу на всіх чотирьох вогневих рубежах і здобула срібну нагороду, програвши менше трьох секунд чемпіонці - Моніці Гойніш з Польщі. Третьою фінішувала Лариса Кукліна з Росії.

Варто відмітити, що добре виступили й інші біатлоністки збірної України. Ірина Петренко здобула 5-е місце, Катерина Бех стала дев'ятою, Віта Семеренко закінчила гонку 11-ю, Надія Бєлкіна - 23-я, а Ганна Кривонос - 45-а зі 121-ї учасниці чемпіонату.

Нагадаємо, у Виноградові незабаром розпочнуть протиаварійні та консерваційні роботи на замку Канків (ФОТО)

Читайте на ГК:“Наші жінки навіть штучному інтелекту мозок винесуть”: як закарпатка з Siri спілкувалася (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Закарпатський “Аквамен”: за дві хвилини  чоловік втік Тисою у Румунію (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Повернувся, бо треба боронити країну: історія закарпатця про службу на фронті (ВІДЕО)