1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Виноградові незабаром розпочнуть протиаварійні та консерваційні роботи на замку Канків (ФОТО)

27.01.2021 16:37 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Про це повідомляє офіційний сайт Виноградівської міської ради.

Про це повідомляє офіційний сайт Виноградівської міської ради.

Нагадаємо, досі збереженням пам’ятки архітектури національного значення переважно займалися громадські організації та самі мешканці міста, які час від часу проводили очищення замку від сміття та чагарників. У влади вічно бракувало коштів.

І от нарешті Виноградівська міськрада стала переможцем конкурсного відбору проектів регіонального розвитку , які можуть реалізовуватися за рахунок коштів держбюджету, отриманих від Євросоюзу.

Серед 219 претендентів виноградівський проект зайняв 4-е місце. Він підготовлений у партнерстві з Агентством регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської облради. Партнерами також виступають Королівська, Середнянська селищні та Великоберезька сільська громади.

Сьогодні, 27 січня, у Виноградівській міськраді провели нараду за участі керівника АРР «Закарпаття» Михайла Данканича та менеджерки проектів Ганни Цімболинець, на якій були обговорені подальші кроки реалізації проекту. Зокрема, йдеться про проведення на руїнах замку Канків протиаварійних та консерваційних робіт, розробку науково-проектної документації та комплексу промоційних заходів.

Зазначені роботи будуть проводитися за гроші держбюджету від ЄС та місцевого бюджету.

Реалізація проекту запланована на 2021-2022 роки.

Нагадаємо, що "Шило на мило": у Мукачеві мають намір здійснити заміну управляючої компанії (ДОКУМЕНТ)

Читайте на ГК:Прокуратура оскаржує визнання права власності на скандальний самобуд в пішохідній зоні Виноградова (СУДОВІ ДОКУМЕНТИ)
Читайте на ГК:У вечірньому Виноградові гримить весняний грім (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Перша весняна гроза на Виноградівщині (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...