1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Гандбол. Закарпатська область буде представлена у п’яти із шести ліг

02.09.2020 16:19 Спорт

Федерація гандболу України опублікувала перелік команд – учасниць чемпіонату України з гандболу серед чоловічих та жіночих команд Суперліги, Вищої та Першої ліги сезону 2020/21.

Федерація гандболу України опублікувала перелік команд – учасниць чемпіонату України з гандболу серед чоловічих та жіночих команд Суперліги, Вищої та Першої ліги сезону 2020/21.

Закарпатським поціновувачам гандболу буде кого підтримувати, адже майже у всіх дорослих чемпіонатах країни виступатимуть команди зі Срібної землі, повідомив КО.

Єдиний виняток – чоловіча Суперліга України, учасниками якої будуть «Мотор» (Запоріжжя), «Донбас» (Маріуполь), «Академія-гандболу» (Запоріжжя – Луганська область), «Одеса», «Портовик» (Южне), «СКА-Львів», «ЦСКА-Київ» та «Мотор-Політехніка-ЗАБ» (Запоріжжя).

На відміну від чоловічої Суперліги, у жіночій Суперлізі Закарпатська область буде представлена. Традиційно честь нашого краю захищатимуть триразові чемпіонки України – ужгородські «Карпати». Компанію представникам Срібної землі у новому сезоні складуть добре знайомі «Галичанка» (Львів), «Реал» (Миколаїв), «Дніпрянка» (Херсон), «ТНУ-ДЮСШ-21» (Київ) та збірна команда Києва «Спартак-Київ».

Щодо чоловічої Вищої ліги, то кількісних змін тут не відбулося, проте сталася одна заміна. Місце запорізького «Мотора-Політехніки-ЗАБ», який підвищився у класі, зайняв сумський ГК «Хлібодарочка». Інші учасники незмінні: «Карпати» (Ужгород), «УДХТУ» (Дніпро), «Будівельник-БСФК» (Бровари), «RGM Group-СумДУ» (Суми) та «Динамо-Академія» (Полтава).

Якщо в чоловічому, другому за силою, дивізіоні України виступатимуть шість команд, то у жіночому – десять. Ця ліга буде наймасовішою у сезоні 2020/21. На старт вийдуть: «Львівська Політехніка», «ТНЕУ-Енерго» (Тернопіль), «Бровари БСФК», «ДЮІ» (Кривий Ріг), «Ніка» (Миколаїв), «Поділля-Університет» (Хмельницький), «СумДУ» (Суми), «Південна Пальміра» (Одеса), «Рівне-ДЮСШ №4» та «Карпати-Тячів» (Ужгород).

Важливою подією нового сезону стало запровадження Першої ліги України серед жіночих команд. Учасниками дебютного розиграшу стануть шість команд, серед яких і представниці Срібної землі. Крім наших дівчат (СДЮСШОР «Карпати» Ужгород), боротьбу за нагороди вестимуть херсонська «Дніпрянка-ХФСК», запорізька «ДЮСШ-3», харківська «КДЮСШ №3» та київські «КСЛІ» і «ДЮСШ №2».

У чоловічій Першій лізі теж відбулися зміни. Кількість команд-учасниць зросла із шести до семи. До «ТНУ-ЦСКА» (Київ), «ХАІ-ФГХО» (Харків), «Вінниці (ВДПУ-МДЮСШ №3) », «ХНУ-ДЮСШ №1» (Хмельницький), КСЛІ (Київ) та ДЮСШ ім. Лагутіна (Запоріжжя) приєдналася СДЮСШОР «Карпати» (Ужгород).

Велика кількість закарпатських команд у чемпіонатах України засвідчує, що гандбол у нашому краї люблять і він перебуває на доволі хорошому рівні. Відзначимо той факт, що Закарпатська область разом із Запорізькою ділять 2–3 місця за кількістю команд у чемпіонатах України серед дорослих колективів. Лідером за цим показником є Київська область, яка буде представлена сімома ГК.

Сподіватимемося, що найближчого сезону закарпатські команди зуміють порадувати своїх прихильників хорошими результатами і докладуть максимум зусиль, аби за підсумками чемпіонату опинитися на п’єдесталі пошани.

Олег МИКИТА

Нагадаємо, футбольний матч ФК "Севлюш" проти ФК "Медвідя": кращі моменти матчу (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Закарпатці забирають тварин вимушених переселенців на перетримку (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На вокзалі Ужгорода можна передати посилку в будь-яке місто України (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Ужгороді розпочав роботу Офіс Представництва Агентства ООН у справах біженців
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська