Матчі української Прем'єр-ліги дозволили проводити з 30 травня. Тепер рішення має підтримати Українська асоціація футболу.

МОЗ дозволило відновити футбольні матчі української Прем'єр-ліги з 30 травня. Про це заявив глава Української федерації футболу Андрій Павелко в Facebook у вівторок, 26 травня.
"Великий футбол повертається в Україну! Тільки спілкувався з міністром охорони здоров'я Максимом Степановим, який підтвердив, що МОЗ дозволило проведення матчів УПЛ і Кубка України починаючи з 30 травня", - написав Павелко.
Крім того, Павелко звернувся до членів Виконкому УАФ з проханням підтримати рішення про відновлення чемпіонату і Кубка України з 30 травня і затвердити календар змагань.
Читайте на ГК:Українська стане обов'язковою мовою для ЗНО з 2025 рокуЧитайте на ГК:Тетянин день: історія, традиції та прикмети
Читайте на ГК:В Україні планують вводити адаптивний карантин
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...