2. >

Розпочалась футбольна Зимова першість Закарпаття

141
Спорт Новини Хуста

У неділю, 2 лютого, у місті над Тисою оновлена команда ФК «Хуст» обіграла свого суперника ФК «Карпати» (Дубове) з рахунком 4:1. Відтак відкрила Зимову першість Закарпаття перемогою.

У суботу, 1 лютого, стартувала Зимова першість Закарпатської області з футболу. Так, відбулись матчі першого туру у Групі B в Ужгороді. Першими на полі зустрілися МФА «Мункач» U-19 (Мункач) – ФК «Зірка» (Лінці), рахунок – 4:0. А також ФК «Страйвер» (Ужгород) – ФК «Локомотив-Чоп», у результаті ужгородці перемогли з рахунком – 7:3.

У неділю, 2 лютого, відбувся другий ігровий день першого туру у Групах A, С і D. Результати:

Група А (смт Середнє)

ФК «Бобовище» – СДЮСШОР (Ужгород) – 2:3

ФК «Середнє» – МФА «Мункач» U-17 (Мункач) – перенесено на 9 лютого, початок об 11:00

Група С (м. Виноградів, стадіон «Пластмасовик»)

ФК «В. Копаня» – ФК «Бужора» (Іршава) – 1:9

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Боржавське – 6:0

Група D (м. Хуст, стадіон «Карпати»)

ФК «Вільхівці» – ФК «Верховина» (Міжгір’я) – 3:1

ФК «Хуст» – ФК «Карпати» (Дубове) – 4:1

До слова, до Групи D обласної зимової першості входить 5 команд: ФК «Вільхівці», ФК «Верховина» (Міжгір’я), ФК «Карпати» (Дубове), ФК «Діброва» (Нижня Апша) та ФК «Хуст», чотири з них вже продемонстрували перші ігри, а відтак проявили себе, щоправда з різних сторін попри те, що гравці скучили за футболом. Однак ще зарано прогнозувати якими будуть остаточні результати змагань.

Щодо самої гри, то ФК «Хуст» зустрівся у так званому двобої із ФК «Карпати» (Дубове). У першому таймі команди обмінялися голами, а ось після перерви хустяни продемонстрували відмінну реалізацію, надійно зігравши ще й у захисті. Відтак 4:1 на користь команди Хуста, повідомила Пресслужба Хустської міської ради.

Нагадаємо, визначився чемпіон міжнародного хокейного турніру в Ужгороді.