"Минай" не зміг обіграти одеський "Чорноморець"

189
Спорт Новини Ужгорода

Сьогодні ввечері одеський «Чорноморець» приймав на своєму полі новачка першої ліги і, за сумісництвом, одного з фаворитів першої ліги - «Минай» із Закарпатської області.

Уже на 12-й хвилині «Чорноморець» пропустив від одного з кращих бомбардирів першої ліги в нинішньому сезоні, повідомила Одеса.онлайн. Причому, знову з пенальті. І гол на свій рахунок записав все той же Анатолій Нурієв - 0: 1.

Втім, на 26-й хвилині після відмінного слаломного проходу по центру Андрія Штогрина і його прекрасної передачі в ліву частину штрафної, а також рикошету від ноги захисника «Миная» м'яч потрапив в ноги Денису Норенкову, а той, не роздумуючи, точно пробив низом в ближній кут - 1: 1.

У другому таймі у одеситів було кілька моментів для повторного взяття воріт гостей, але ближче до перемоги були все-таки підопічні Василя Кобіна. На щастя, в останній момент «моряків» виручав Андрій Кожухар.

У підсумку - нічия 1: 1.

Нагадаємо, закарпатці вдало виступили на Національному Кубку України за версією карате WKC.