2. >

Огляд футбольних матчів: у вищій лізі чемпіонату перемагають господарі, а в першій лідери втрачають бали

27.08.2019 11:22 Спорт

«Вільхівці» вчергове підтвердили реноме домашньої команди й долає в рідних стінах фіналіста кубка краю – концовський «Витязь» з рахунком - 1:0.

Мукачівський МФА вдома впевнено контролював хід гри з ФК «Середнє» й закономірно переміг – 2:0, пише ФФЗ.

«Поляна»  вдома завдала відчутної поразки іршавській «Бужорі»– 4:0. А от справжня сенсація сталася в Рахові, де місцеві «Карпати» зуміли звести матч унічию – 1:1 з лідером виноградівським «Севлюшем».

У першій лізі східної зони  «Гірник» (Рокосово) – ФК «Ялинка» (В.Бичків) – 1:3 (юнаки – 4:1)

Гості переграли господарів і здобули заслужену перемогу. Хоч «Гірнику» удалося забити один м’яч, проте атакувальна ланка «Ялинки» виявилася переконливішою.

ФК «Хуст» – СК «Тячів» – 1:1 (1:1)

Голи: Юрій Горба, 68 – СергійГирич, 48.

Попередження: Павло Ковачик, 49; Василь Пилип, 65; Роберт Пилип, 72 – Андріан Бабич, 19; Євген Левко, 32; Василь Фіцай, 90+2.

Більшість першого тайму домінували господарі. Однак і тячівці фрагментами перехоплювали ініціативу. Після перерви грави рівнялася, а кінцівка була за хустянами. Голи ж було забито вдругій «сорокап’ятихвилинці». Спочатку відзначився Сергій Гирич у тячівців, котрий вийшов на заміну. Потім господарі зрівняли рахунок. Остаточні 1:1 у цілому є закономірними.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Вонігово» – 4:0 (5:0)

Команда гуцулів продемонструвала вдома звичний для рідних стін агресивний футбол і підтвердила статус одного з фаворитів зони. У воніговців практично не було шансів на позитивний результат, а ясінянці вкотре порадували своїхуболівальників високою результативністю.

ФК «Іза» – ФК «Діброва» (Н.Апша) – 3:1 (4:0)

Команди зіграли в результативний футбол. Краще забивати виходило в господарів. Підтримка ріднихстін дозволила супернику забити 3 м’ячі. Дібровці спромоглися на гол престижу, однак перемогу святкував їхсуперник.

ФК «Терново» – ФК «Копаня» – 1:5 (1:0)

Голи: Роман Маркуц, 28 – Олександр Сасанчин; Михайло Свищо, 39, 68; Іван Фурик, 60; Віталій Гавриш, 63.

Попередження: Василь Шкорка, 40; Петро Ференчук, 65 – Віталій Гавриш, 34; Ігор Агапітов, 51.

У грі домінували гості. Утім, і господарі створювали моменти. Та якщо копанці продемонстрували відмінну реалізацію, то тернівці порадували своїх уболівальників тільки одним голом.

ФК «Вишково» – вихідний

ФК «Сільце» – ФК «Боржава» (Довге) – 1:3 (юнаки – 3:0)

Голи: Артем Слободін, 86 – Роман Рошко, 42; Ярослав Крюков, 47, 82.

Попередження: Іван Бурч, 66; Іван Роман, 90+3 («Боржава»).

Перші хвилин 15-20 перевагою володіли господарі, однак потім ініціативу (до пропущеного гола) перехопили довжанці. Притому «Боржава» відзначилася тричі. Сквитавши м’яч зі штрафного, «Сільце» на куражі пішло вперед, але в нападі більше нічого не вдалося зробити. Та й часу вже практично не лишалося…

ФК «Боржавське» – ФК «Колос» (Ракошино) – 1:8 (6:1)

Голи: – Дмитро Яцина, 12, 17, 38, 53; Микола Цвик, 39; Євген Обдирко, 51; Юрій Сінкін, +72; Юрій Сорока, 81.

Підопічні ІванаФізера перемогли на класі, забивши в кожному з таймів по 4 голи. Слід відзначити Дмитра Яцину, який оформив уматчі покер.

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – ФК «Колос» (Іванівці) – 3:3 (0:1)

Голи: Максим Климпуш, 15; Мілан Гартман, 73, 80 – Іван Качур, 31; Мирослав Ільницький, 49; ОлександрПінджоля, 90+2.

Попередження: Василь Блага, 15; Ярослав Кирлик, 20; Віктор Готра, 48; Іван Зизич, 64; Іван Дудик, 80 – Сергій Бобик, 18; Сергій Клочанка, 64.

Вилучення: Андрій Бутрик, 75 (за позбавлення суперника очевидної голевої можливості – Сергій Бобик (друге попередження).

На старті «післяекваторної» частини чемпіонату «Невицький замок» неабияк здивував. Уже в другому поспільматчі відбирає очки в мукачівських лідерів. Сам поєдинок видався бойовим і цікавим: 5 попереджень, 2 вилучення, 6 голів, ефективна заміна в господарів (із дублем Мілана Гартмана) і порятунок «Колоса» в компесований арбітром час. А в результаті – бойові 3:3!

ФК «Бобовище» – ФК «Сокіл» (Кінчеш) – 1:1 (4:0)

Голи: Мирослав Бундаш, 90 – Ярослав Фаринич, 70.

Попередження: Ярослав Ільків, 32; Олександр Гапак, 85 («Сокіл»).

Спочатку ініціативою володіли господарі, однак у них не складалося на завершальній стадії. Своєю чергою, гості гостро контратакували. У підсумку «Сокіл» першим саме так відкрив рахунок. «Бобовище» на останній хвилині основного часу врятувалося. Нічия.

ФК «Н. Коропець» – ФК «Заріччя» – 3:0 (+:-)

У грі «Заріччя» настав спад. Це продемонстрував і поєдинок у Н.Коропці. Господарі здобули впевнену перемогу.

ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – вихідний.

Нагадаємо, на чемпіонат зі стронгмену до Хуста з'їхались найсильніші чоловіки планети.

Читайте на ГК:На Закарпатті відключатимуть електроенергію: не буде світла понад 8 годин
Читайте на ГК:На Закарпатті побільшало прикордонних постів: почали "різати" жорсткі вимоги
Читайте на ГК:Закарпатців попереджають про нову гідрологічну небезпеку: до чого слід бути готовим