1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпаття прийматиме фестиваль з водних видів спорту

31.07.2019 21:21 Спорт

За участі представників країн Карпатського єврорегіону на Закарпатті у вересні відбудеться фестиваль із водних видів спорту.

За участі представників країн Карпатського єврорегіону на Закарпатті у вересні відбудеться фестиваль із водних видів спорту.

Захід проходитиме впродовж 13-15 вересня в аквакомплексі у селі Соломоново Ужгородського району, повідомив Телеканал Sirius.

Метою заходу є популяризація здорового способу життя, водних видів спорту серед населення; зміцнення добросусідських стосунків серед країн Карпатського єврорегіону; демонстрація спортивно-рекреаційно-туристичних можливостей Закарпаття; проведення в рамках фестивалю чемпіонату України з плавання в категорії «Мастерс» та Кубка Карпатського єврорегіону з водного поло серед ветеранів.

Організаторами фесту є Міністерство молоді і спорту України, Федерація плавання України, Закарпатська обласна державна адміністрація, Закарпатська обласна рада, Ужгородська міська рада, Федерація водних видів спорту в Закарпатській області, відокремлений підрозділ Федерації плавання України в Закарпатській області, Федерація водного поло в Закарпатській області.

Обличчям фестивалю стане чемпіон світу-2018 із плавання Михайло Романчук.

Серед почесних гостей: віце-президент LEN, президент Федерації плавання України Андрій Власков; чемпіон світу, призер Олімпіади в Сіднеї, учасник чотирьох Олімпійських ігор Денис Силантьєв, учасники, призери Олімпіад і чемпіонатів світу.

Нагадаємо, на Закарпатті планують відкрити Академію футболу європейського зразка

Читайте на ГК:В Ужгороді виявили труп людини в обгорілому будівельному контейнері (ФОТО)
Читайте на ГК:В Ужгороді тимчасово призупинять водопостачання в мікрорайоні “Шахта”
Читайте на ГК:Півзахисник “Миная” Михайло Кополовець закінчив кар’єру футболіста
загрузка...