2. >
  4. > >

Закарпатки стали срібними призерами Кубку України з гандболу

20.05.2019 12:31 Спорт Ексклюзив Голос Карпат

Гандбольний клуб "Карпати" здобув срібні нагороди Кубку України з гандболу, який проходив в Ужгороді.

Гандбольний клуб

У фінальному матчі "Карпати" поступились своєму запеклому супернику - львівській "Галичанці" з рахунком 30:19. В кінці першого тайму господаркам вдалось скоротили своє відставання до двох голів (9:11), але лінійна «Галичанки» Ірина Стельмах перед перервою зробила положення своєї команди більш комфортним – 12:9.

А відразу після відпочинку львівські гандболістки закинула ще двічі поспіль (Стельмах та Фурманець). Підопічні Віталія Андронова відмінно діяли в захисті, а в нападі маже нестримною була Наталя Савчин. В середині другого тайму вона закинула 4 м’ячі поспіль.

Зрештою «Галичанка» виграла 30:19, взявши реванш у «Карпат» за поразку в фіналі минулорічного Кубка.

Третіми стали гандболістки "Реалу", "Дніпрянка" ж стала четвертою.

Нагадаємо, ужгородський "Минай" обіграв вдома хмельницьке "Поділля".

Читайте на ГК:300 доларів за «допомогу» у складанні іспиту з водіння: двом закарпатцям повідомили про підозру (ФОТО)
Читайте на ГК:Запобігання корупції: на Закарпатті відбувся мобільний курс оборонного менеджменту (ФОТО)
Читайте на ГК:Готель Брістоль зібрав кошти на розвідувальний БПЛА та передав його військовим