1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Два "золота" SLOVENSKA LIGA BOXU поїхали до столиці Закарпаття (ФОТО)

12.05.2019 14:21 Спорт

Представник Ужгородської федерації боксу Юрій Дем'янчук завоював золото у ваговій категорії 75 кг, а Юрій Пойда став першим у ваговій 69 кг.

Представник Ужгородської федерації боксу Юрій Дем'янчук завоював золото у ваговій категорії 75 кг, а Юрій Пойда став першим у ваговій 69 кг.

В суботу, 11 травня, у Словаччині в місті Вранов пройшли змагання з боксу SLOVENSKA LIGA BOXU. Спортсмен Ужгородської федерації боксу Юрій Дем'янчук завоював золото у ваговій категорії 75 кг, а Юрій Пойда став першим у ваговій 69 кг.

Турнір був організований на високому рівні, зазначають боксери. З 8:30 до 10:00 проходило зважування спортсменів та огляд лікаря, а з 10:30 стартували двобої, - пише Prozak.info з посиланням на прес-службу Ужгородської федерації боксу.

"Обоє боксерів виступали у віковій групі "Дорослі". Загалом Юрій Пойда тренується в мене вже 3 роки, а Юрій Дем'янчук – 2. Талановиті та працьовиті спортсмени", – розповідає тренер УФБ Олександр Яблонський.

Юрій Дем'янчук зазначає, що готувалися до змагань систематично, за попередньо складеною програмою. Тренування проходили 2 рази на день (ранкові та вечірні). "А зараз на черзі Чемпіонат України ФСТ який буде проходити в Ужгороді 26 травня. Тож продовжуємо працювати" – додає він.

Нагадаємо, Довжанські юнаки переграли у футбол своїх візаві з Мукачева

Читайте на ГК:Відомий ужгородець виконав кавер на романтичний хіт 90-х (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Ужгороді проходить фестиваль PARK FOOD FEST «Боздоська палачінта» (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатські митники знайшли в «VOLKSWAGEN» приховані 490 пачок цигарок
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська