1. Новини Закарпаття
  2. >

Завтра стартує третій тур футбольного чемпіонату Закарпаття-2019

30.04.2019 18:44 Спорт

У середу, 1 травня, у вишці відбудуться лише три матчі і майже в кожному з них гості підходять фаворитами.

Так у головному східному дербі зустрінуться Рахів і Вільхівці, матчі між якими проходять у щільній боротьбі і часто завершуються нічиєю. Так і минулого року Карпати вдома розписали мирову 1:1, а у Вільхівцях вже підопічні Бучка були сильнішими 2:1.

Досить важко передбачити і результат гри в Іршаві, адже команди приблизно одного рівня. На вихідних Бужора припинила участь у Кубку, тоді як «витязі» врятувались наприкінці поєдинку. Останні матчі між ними завершувались з однаковим рахунком 0:1 за гостями.

У Середньому зійдуться двоє аутсайдерів старту чемпіонату, які сподіваються у цьому турі розжитися першими очками у сезоні.

Мункач через календарну гру з Буковиною у першості України U19 зіграє пізніше свій матч з полянцями, який і носитиме статус центрального у третьому турі.

Початок матчів: юнаки – 15:30, дорослі – 17:00.

МФА «Мункач» – ФК «Поляна» – матч перенесено на резервний день
ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «Витязь» (Концово)Арбітри: Федак В., Мучичка Й., Куніна Л., Куля Б.Делегат – Шитєв Й.Л,
СК «Карпати» (Рахів) – ФК «Вільхівці»Арбітри: Федяй Д., Теремта Й., Шуба С., Сігеті С.Делегат – Кувік І.О.
ФК «Середнє» – ФК «Карпати» (Дубове)Арбітри: Митровський М., Волошин В., Молнар Р., Біров М.Делегат – Кампов І.А.
ФК «Севлюш» (Виноградів) – вихідний

Західна зона
ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Сільце»Арбітри: Лялюк М., Біров І., Савко В.Делегат – Попович В.М.
ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Боржавське»Арбітри: Лофинець В., Мазур І., Козик Я.-молодшийДелегат – Куля Г.Г.
ФК «Колос» (Іванівці) – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна»Арбітри: Сімку А., Гецко С., Кота З.Делегат – Жбора Г.В.
ФК «Сокіл» (Кінчеш) – ФК «Бобовище»Арбітри: Гарлач І., Шимон Ю., Рущак С.Делегат – Бобаль М.М.
ФК «Заріччя» – ФК «Н. Коропець»Арбітри: Дьордь Н., Рогач Я., Головей Е.Делегат – Митровський М.І.
ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково) – ФК «Фаворит» (Шишлівці)Арбітри: Кочетов В., Волошин Ю., Савчинець В.Делегат – Туряниця В.Ю.

Східна зона
ФК «Ялинка» (В.Бичків) – ФК «Гірник» (Рокосово) – матч перенесено на 9 травня
СК «Тячів» – ФК «Хуст»Арбітри: Бобаль Ю., Горгош М., Боднар С.Делегат – Попович І.І.
ФК «Вонігово» – ФСК «Говерла» (Ясіня)Арбітри: Гала М., Мондик М., Бабаенко Ю.Делегат – Зайтлер Л.С.
ФК «Діброва» (Н.Апша) – ФК «Іза»Арбітри: Жолобович О., Фула М., Попович М.Делегат – Швайгер Р.Е.
ФК «Копаня» (В.Копаня) – ФК «Терново»Арбітри: Дребужан С., Хамазюк О., Українець С.Делегат – Кочетов В.І.
ФК «Вишково» – вихідний

Джерело: "Лобда"

Нагадаємо, на Закарпатті стартують фінальні ігри на призи клубу "Шкіряний м’яч"

Читайте на ГК:Гороскоп на 22 вересня для всіх знаків зодіаку: день сприятливий для зустрічей
Читайте на ГК:У Виноградові смертельна ДТП: одна людина загинула, ще декілька потрапили в реанімацію (ФОТО)
Читайте на ГК:Прогноз погоди на Закарпатті: Мінлива хмарність, без опадів
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка