Україна здобула три медалі на юнацькій Олімпіаді

15.10.2018 17:16 Спорт

У восьмий день юнацьких Олімпійських ігор у Буенос-Айресі Україна виборола "срібло" і дві "бронзи".

У восьмий день юнацьких Олімпійських ігор у Буенос-Айресі Україна виборола

На III юнацьких літніх Олімпійських іграх, що проходять в аргентинській столиці, збірна України виборола чергові медалі.

Срібну медаль здобув для України гімнаст Назар Чепурний. У фінальних змаганнях в опорному стрибку Назар зайняв друге місце, заробивши оцінку 13.983, лише трохи програвши американцю Брендону Брайонісу (14.099).

У змаганнях з вільної боротьби (вагова категорія до 55 кг) Владислав Остапенко в поєдинку за "бронзу" переміг Уссаму Ларібі з Алжиру за рахунок технічної переваги (10:0).

Ще одну бронзову медаль виграв легкоатлет Олег Дорощук у стрибках у висоту. Олег зупинився на висоті 214 см.

Усього в активі нашої команди 10 нагород, серед яких дві золоті та по чотири срібних і бронзових.

Читайте на ГК:Нова ініціатива від Генштабу ЗСУ: українські військовозобов'язані отримають новий документ
Читайте на ГК:"ЄС має бути креативнішими у військовій допомозі Україні", - Жозеп Боррель
Читайте на ГК:Працюють діти, а дорослі залишаються "в тіні": прикордонники викрили групу малолітніх злочинців з "живим вантажем" (ФОТО)