2. >

ФК "Минай" з пенальті здолав рівненський "Верес" (ВІДЕО)

19.07.2018 08:17 Спорт 2732

У першому, попередньому, раунді в серії пенальті команда з Ужгородщини здолала на виїзді ФК «Верес» (Рівне).

Малюнок

Матч видався непростим. Його початок був за гостями, та впевнено діяв голкіпер господарів Максим Бабійчук. Згодом гості вирівняли становище, але, зрештою, перший тайм переможця не виявив.

Після перерви минайці атакували гостріше й першими забили м’яч. Це було під завісу поєдинку. «Дзвіночок» для суперника пролунав на 80 хв., коли захисник рівненців виніс шкіряного з лінії воріт. Та на 84 хв. дальній удар вийшов в Олексія Шпака. Він поцілив у нижній лівий кут «рамки». Утім, минуло 5 хв., і Олександр Дубина замкнув головою навіс зі штрафного – 1:1.

У доданий час гості мали перевагу, були ближчими до того, щоб забити. Однак – нічия. А в серії пенальті кращими виявилися підопічні Ігоря Харьковщенка. Отож перемога 10:9. Найбільшими героями 11-метрових стали Владислав Сидоренко та Василь Пиняшко. Перший відбив удар суперника, а другий забив вирішальний гол.

Відповідно, «Минай» проходить до наступного раунду Кубка.

Нагадаємо, Михайло Кополовець: в «Минаї» не бракує досвідчених футболістів.

Цей матеріал також доступний на таких мовах: Російська