2. >
  4. > >

Чемпіонат з регбіліг: збірна Закарпаття перемогла команду з Києва

05.06.2018 18:57 Спорт

3 червня в місті Перечин, Закарпатська область, відбувся матч Супер Ліги Чемпіонату України з регбіліг між закарпатською командою «Transcarpathia Trinity» та гостями зі столиці «Kyiv Rhinos».

Матч був дійсно дуже цікавим та непередбачуваним. Кияни на чолі зі своїм новозеландським наставником Реєм Мюрфі приготували масштабну потужну облогу залікового міста закарпатської команди і довели рахунок першого тайму до 6:24 на свою користь.

Але досвід наставника Transcarpathia Trinity і водночас тренера збірної України Ю19 Віктора Мельничука, а також бойовий настій непокірних горців-хайлендерів зробив майже неможливе і закарпатці переломили хід гри. Як підсумок – вольова перемога Закарпаття 37:30.

Як прокоментував президент федерації регбі та регбіліг Закарпаття Федір Шандор - закарпатська команда цього року вперше грає власними силами без запрошених легіонерів, до того ж двоє закарпатців включені до національної збірної України з регбіліг.

Нагадаємо,майже весь другий тайм фіналу Ліги Чемпіонів воротар "Ліверпуля" грав зі струсом мозку - ЗМІ.

Читайте на ГК:“Який маленький гарнюня”: чиї предки мешкали на Закарпатті більше ніж 500 років тому? (ФОТО)
Читайте на ГК:Зчорніло усе на деревах: на Закарпатті бояться залишитись без ягід в новому сезоні (ФОТО)
Читайте на ГК:Не в моді уже косарі: як здичавіли на Закарпатті за останній період земельні угіддя?