2. >
  4. > >

Свалявське “Сузір’я” U10 стали чемпіонами ДЮФЛ Закарпаття

28.05.2018 11:54 Спорт

Заключні матчі ДЮФЛ Закарпаття U10 відбулися на штучному майданчику стадіону «Авангард» (Свалява).

Як повідомив президент Дитячо-юнацької футбольної ліги Закарпаття й президент Дитячо-юнацького фонду ліг «Здоров’я», на завершальній стадії змагань відбулися поєдинки чвертьфіналу, півфіналу та фіналу за участю 4 кращих команд із Західної та Східної зон,повідомляє ФФЗ.

Ось якими виявилися результати чвертьфіналу: «Сузіря» (Свалява) переграла ровесників із Довгого – 3:0, а «Мункач» (Мукачево) з таким же рахунком –берегівський «Берегвідейк». Своєю чергою, ДЮСШ № 1 (Ужгород) у серії пенальті здолало вишківців – 0:0, 1:0. І «Пегас» (Ужгород) поступився ФК «Бронька» – 0:2.

У півфіналі зустрілися:

«Сузіря» (Свалява) – ДЮСШ № 1 (Ужгород) – 2:0,

«Мункач» (Мукачево) – ФК «Бронька» – 3:1.

Матч за 3 місце. ДЮСШ № 1 (Ужгород) – ФК «Бронька» – 2:1.

Матч за 1 місце. «Сузіря» (Свалява) – «Мункач» (Мукачево) – 3:1.

Кращими гравцями стали:

ФК «Бронька» – Євген Раковцій.

ДЮСШ № 1 (Ужгород) – Ростислав Білак.

«Мункач» (Мукачево) – Юрій Магоч.

Кращий на турнірі – капітан «Сузір’я» (Свалява) – Мирослав Бобаль.

Тріумфатори змагань із рук Василя Качура отримали нагороди.

Нагадаємо, тріумфальний матч: ужгородська команда СДЮСШОР перемогла «УФК – Карпати».

Читайте на ГК:Приїхав підтримати у фінальній битві: до Закарпаття завітала «Найсильніша людина України» і «Найсильніша людина світу» (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Не зорієнтувалася й забрала життя пішохода: відомі деталі смертельної ДТП на Закарпатті (ФОТО)
Читайте на ГК:Душа відлетить на небо, а тіло заховають у землю: Закарпаття попрощається з молодим Героєм (ФОТО)