2. >

Юні гірськолижники із Закарпаття добре виступили на міжнародних стартах на Львівщині

06.02.2018 16:11 Спорт

В Україні відбулися перші офіційні міжнародні змагання з гірських лиж.

За результатами змагань в загальнокомандному заліку перемогу святкувала команда з України. Друге місце здобула команда з Литви. А третє місце виборола команда з Латвії. Четверте місце поділили між собою команди з Білорусії та Польщі, набравши однакову кількість очок.

До перемоги української команди певні залікові бали принесли й закарпатські гірськолижники.

У змаганнях дівчат 2004 р.н. та молодших четвертою стала ужгородка Анастасія Мацола, сьому сходинку посіла Лілія Зелінська з Ясіня, а восьмою фінішувала Олександра Кирилюк з обласного центру, повідомляє Uzhgorod.net.

В змаганнях дівчат 2002 р.н. серед закарпаток найкращий час показала Володимира Гиря з Ясіня – 11-те місце.

У хлопців 2004 р.н. в перший день змагань (1 лютого) в слаломі добре виступили представники Ясінянської СДЮСШОР з зимових видів спорту – шостим став Роман Цібеленко, восьме місце зайняв Йосип Айб, одинадцяте в Сергія Бровчука. Вже наступного дня (2 лютого) в цій віковій групі кращим із закарпатських гірськолижників став Дмитро Шип’юк, який зупинився за крок від бронзи (4-е місце), десяту сходинку посів Сергій Бровчук, 12-е місце в Йосипа Айба.

До слова, в якості головного судді змагань в перший день стартів працювала тренер збірної Закарпаття з гірських лиж Маіранна Фріндт.

Нагадаємо, мукачівські футболісти змагалися на Зимовому Кубку ДЮФЛ України.

Читайте на ГК:На Закарпатті затримали небезпечного зловмисника: деталі події (ФОТО)
Читайте на ГК:Із Закарпаття до серця Європи: Укрзалізниця відкрила онлайн-продаж квитків на поїзд Чоп – Будапешт – Відень
Читайте на ГК:Переправляв військовозобов'язаних за кордон: на Закарпатті затримали організатора (ФОТО)