2. >
  4. > >

У Мукачеві змагалися ветерани футбольних команд «Карпати» та «Севлюш» / ФОТО

11.11.2017 21:53 0 Спорт

Гравці із міста над Латорицею віком 40 років і старші у фінальному матчі чемпіонату здолали виноградівців – 3:2.

Перший тайм був за «Карпатами» із Мукачева. На домашньому стадіоні «Харчовик» вони почувалися досить упевнено й завдяки Антону Лендєлу, який реалізував пенальті (14 хв.), і Мирославу Бундашу (25 хв.) повели 2:0. Однак у перерві «Севлюш» вніс корективи в гру й зумів забити 2 м’ячі: у другому таймі постаралися Сергій Чейпеш (47 хв.) та Іван Фурик (54 хв.).

Та між цими двома голами був іще влучний удар Мирослава Бундаша, отож футболісти з міста над Латорицею зуміли в непростому двобої виграти з рахунком 3:2 і відстояти звання чемпіона Закарпаття. Правда, на 68-ій хвилині Іван Білак міг установити паритет, та не пощастило, - повідомили на сайті ФФЗ.

Читайте на ГК:На Закарпатті зацвіло рідкісне в Україні весняне диво (ФОТО)
Читайте на ГК:Небезпечні пожежі на Закарпатті: рятувальники відвернули велику біду (ФОТО)
Читайте на ГК:Зберігали зброю та вибухівку: на Закарпатті обрали запобіжні заходи двом чоловікам (ФОТО)
Читайте на ГК:Жбурлякає камінням у перехожиш та лякає місцевих: у одному з районів області бояться виходити на вулицю (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Мистецтво життя: у Мукачеві відкрили унікальну виставку відомого художника (ФОТО)
Читайте на ГК:Непоправна втрата: на Закарпатті попрощалися із загиблим захисником (ФОТО)