1. Спорт

ФК «Карпати» (Дубове) – абсолютний чемпіон серед юнацьких команд у першій лізі закарпатського футболу / ФОТО

05.11.2017 18:01

Фінальний матч пройшов сьогодні на стадіоні «Юність» у Виноградові.

За почесний титул чемпіона тут змагалися команди-переможці східної та західної зон першої футбольної ліги області.

Два тайми запеклого поєдинку завершилися нічийним рахунком – 4:4. Тож визначати переможця довелося за серією пенальті. Влучніше одинадцятиметрові удари пробили дубівчани, які вдруге поспіль завоювали чемпіонське звання.

Нагадаємо, футболісти «Минаю» та «Калуша» розписали нічию перед зимовою перервою всеукраїнської першості.

Читайте на ГК:Відключення електроенергії на Закарпатті: де не буде світла понад 8 годин
Читайте на ГК:На Виноградівщині ліквідували мастабну пожежу: відомі подробиці "палаючого" інциденту (ФОТО)
Читайте на ГК:"Сакура зводить із розуму": що закарпатець вчинив задля крутої розваги? (ФОТО)