2. >
  4. > >

ФК “Минай” розгромив футбольну команду з Хмельницька

15.10.2017 20:25 Спорт

Гравець ФК “Минай” Роберт Гегедош відкрив рахунок в другому таймі у грі 8-го туру аматорсько ліги України з футболу між ФК “Минай” та ФК “Хмельницький”.

Пізніше Гегедош оформив дубль, повідомили в клубі.

Савчук Назарій з ФК “Хмельницький” поцілив у ворота минайців і рахунок став 2:1. Однак такий рахунок залишався на довго. Вже через декілька хвилин Владислав Образцов забив гол, а за ним, наприкінці матчу 4-й на рахунку минайців гол забив Степан Федак.

Впевнена перемога команди з Закарпаття з рахунком 4:1.

Нагадаємо, ужгородка стала переможницею етапу Кубка світу з фехтування.

Читайте на ГК:Зеленський звільнив голову Ужгородської РДА
Читайте на ГК:“Ланцюжок незламності”: закарпатська молодь зустрілася із воїнами, які пройшли запеклі бої (ФОТО)
Читайте на ГК:Велика пожежа на Закарпатті: рятувальники боролися з “морем” сміття (ФОТО)