2. >
  4. >

На Закарпатті 450 пар танцюристів змагались за звання кращих / ВІДЕО

25.09.2017 21:57 0 Спорт

За «Кубок Карпатського Єврорегіону 2017» змагалися пари з України, Словаччини, Чехії та Молдови.

У рамках турніру відбулися змагання серед молоді всесвітньої федерації танцювального спорту. 450 дуетів взяли участь у Кубку Карпатського Єврорегіону зі спортивних танців на Закарпатті, повідомила Тиса-1.

За звання найкращих боролися чемпіони світу, фіналісти й півфіналісти чемпіонату Європи. Переможцями стали дует із Чехії - у "стандартній програмі та пара з Молдови у виконанні "латиноамериканських танців".

Командну зустріч виграли представники Молдови. Другими стали спортсмени з України, честь якої захищали саме закарпатці. Вони зуміли обійти суперників із Чехії, бронзових призерів.

Нагадаємо, двоє закарпатців були у складі команди України, яка перемогла в міжнародних змаганнях із ловлі коропа.

Читайте на ГК:В області водій "під кайфом" накоїв лиха й "влип" на чималий штраф (ФОТО)
Читайте на ГК:Серце розривається від болю: закарпатці попрощалися з полеглим захисником (ФОТО)
Читайте на ГК:Документи підписали, гроші поділили: в Ужгороді посадовці, ремонтуючи дороги, "загубили" майже 3 млн гривень з місцевого бюджету (ФОТО)