2. >

Українці "Динамо" обіграли швейцарців у першому матчі Ліги чемпіонів

26.07.2017 Спорт

У третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів «Динамо» на своєму полі обіграло «Янг Бойз» зі Швейцарії.

Ще у першому таймі голи Ярмоленко та Мбокані забезпечили комфортну перевагу української команди.

Після перерви жодна з команд довго не могла відзначитися. Лише в додатковий час матчу Фасснахт скоротив відставання, однак вже за дві хвилини Гармаш знову збільшив перевагу киян до двох мячів.

Матч-відповідь у Берні відбудеться 2 серпня. Початок матчу о 21:15, передає zaxid.net.

Читайте на ГК:У Польщі хочуть зустрічі з Гриневич через український закон про освіту
Читайте на ГК:Міністр Гриневич: В Угорщині багато міфів про новий український освітній закон
Читайте на ГК:Відповідь Будапешта на закон про освіту: Угорщина відтепер блокуватиме будь-яке зближення України з ЄС

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter