2. >
  4. > >

"Ужгородські вовки" розбили надії суперників на легку перемогу

28.01.2017 19:25 Спорт

У суботу, 28 січня, на льодовій арені "Ice Land" в Ужгороді відбувся черговий матч чемпіонату Закарпатської області з хокею.

У суботу, 28 січня, на льодовій арені

Минулими вихідними команди "Ужгородські вовки" та "Синевир" з розгромним рахунком перемогли своїх суперників, тож, як і очікувалося, їх зустріч була надцікавою та інтригуючою,повдомляє Закарпатський кореспондент.

Вже в першому періоді на глядачів чекав сюрприз - несподівано "синевирці" вирвалися уперед та вийшли на перерву з комфортним рахунком 0:5!

Однак, вже по перерві команда "Ужгородські вовки" на чолі з капітаном Сергієм Ковачем продемонструвала вражаючий камбек та переламала хід матчу. Героєм поєдинку став Олександр Князев, який підряд забив 4 шайби та розвіяв надію суперників на легку перемогу.