2. >

Українські хокеїсти U18 впевнено обіграли Угорщину

29.12.2016 09:24 Спорт

Юніорська збірна України під керівництвом Олега Ігнатьєва успішно стартувала на турнірі «Кубок чотирьох націй», який проходить у столиці Угорщини - Будапешті.

У стартовому поєдинку українці впевнено розібралися з господарями турніру - однолітками з Угорщини, здобувши перемогу з рахунком 4:1, повідомив Кореспондент.

У першому періоді команди придивлялися один до одного і довго зволікали, що в підсумку вилилося в закономірну нульову нічию. А от у другому і третьому періодах українці по два рази розписувалися в воротах Льовента Маркуса, на що суперники відповіли єдиною закинутою шайбою у виконанні Марковича. Що стосується нашої команди, то всі чотири голи здійснив нападник ДЮСШ Беркут Олександр Пересунько.

Сьогодні наша збірна зіграє відразу два поєдинки. Спершу українці зіграють проти національної команди Польщі, а потім проведуть матч проти чеської Спарти.

Угорщина U18 - Україна U18 1: 4 (0: 0, 0: 2, 1: 2)

Читайте на ГК:Волосся стає дибки: вітчим зґвалтував маленьку пасербицю
Читайте на ГК:Гороскоп на 10 квітня для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:“Це не займе багато часу”: провидиця розповіла, яка країна допоможе ЗСУ здобути перемогу