2. >
  4. > >

Студентка УжНУ здобула бронзову медаль на Всеукраїнському турнірі з гирьового спорту

22.12.2016 22:17 Спорт

Щорічний Всеукраїнський турнір з гирьового спорту, присвячений пам’яті майстра спорту, професора Юрія Резнікова, проводиться в Україні вже шістнадцять років поспіль.

Організатори хочуть не лише популяризувати гірьовий спорт, а й сфорувати команду для участі в міжнародних чемпіонатах.

На змаганнях у Львові зібралися 189 спортсменів з різних куточків України, серед яких були 9 спортсменів від Закарпаття.

Закарпатська команда посіла 6-е місце в командному заліку. Наталія Бенко у ваговій категорії понад 68 кілограм показала неймовірний результат – 185 підйомів у ривку. На сьогоднішній день для неї це особистий рекорд. Такий успіх приніс дівчині бронзову медаль, повідомив Медіацентр УжНУ.

Читайте на ГК:Закарпатський ОТЦК реконструюють: роботи співфінансуватиме Ужгородська міськрада (ФОТО)
Читайте на ГК:НАБУ проводить масштабні обшуки на Закарпатті: кількох посадових осіб підозрюють у корупційних схемах
Читайте на ГК:Зеленський звільнив голову Ужгородської РДА