2. >

14-річного спортсмена з Тячева Євгена Марка включено до збірної України

495
Спорт Новини Тячева

В Харкові проведено чемпіонат України з греко-римської боротьби серед кадетів 2000-2001 р.н.

4-річного спортсмена з Тячева Євгена Марка включено до збірної України

Закарпатську область представляли кращі юні борці краю – чотири спортсмени-мукачівці, три з Виноградова та тячівці – Юрій Лупан (вагова категорія до 42 кг), Євген Марко (до 46 кг), Іван Візичканич (до 69 кг) та Євген Стойка (до 76 кг).

Поєдинки проходили в гострих сутичках, кожен бал давався важко. Тячівці показали кращий результат, виборовши бронзову медаль, двоє стали восьмими у своїх категоріях.

Євген Марко у першому поєдинку зустрівся з чемпіоном України з Донецька і не зумів одержати над ним перемогу. Донеччанин вийшов у фінал й за правилами «потягнув» нашого спортсмена далі, і Євген виграв. Уже за бронзову медаль боровся впевнено і переміг з рахунком 9:1 та виконав норматив кандидата у майстри спорту. Юному борцю лише 14 років, із яких сім – займається греко-римською боротьбою. Його включено до складу збірної України.

Й.Болдижар, старший тренер Тячівської ДЮСШ.