2. >
  4. >

Ужгородські «Карпати» двічи обіграли Тернопільський «Економуніверситет» /ВІДЕО

09.12.2016 21:03 0 Спорт

Закарпатська команда впевнено тримає друге місце в турнірній таблиці жіночої суперліги з гандболу.

У першому матчі в четвер «Карпати» вибороли перемогу з перевагою у 16 м’ячів. Одразу повели гру закарпатські гандболістки і під час сьогоднішньої  зустрічі. І хоч на перших хвилинах гри – розрив у рахунку був незначний, ближче до кінця тайму ужгородки інтенсивніше спрацювали в нападі. Вдало закінчували швидкісні атаки. Фінальна сирена зафіксувала перемогу «Карпат» із рахунком 33-26.

Деталі - у сюжеті 21 Ужгород

Читайте на ГК:Хотіли до Словаччини: на Закарпатті затримали трьох чоловіків та місцевого таксиста
Читайте на ГК:На Закарпатті господар виявив несподіваний "сюрприз" у власному городі: що він знайшов (ФОТО)
Читайте на ГК:Знайомство, пістолет, постріли та удушення: романтична зустріч закінчилася вбивством (ФОТО, ВІДЕО)