2. >
  4. > >

Пауерліфтери УжНУ посіли 9-те місце серед 28-ми вишів України

05.12.2016 21:56 Спорт

Сьогодні команда студентів УжНУ повернулася до Ужгорода з Коломиї, де відбувалися змагання за кубок України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок і чемпіонат України з класичного пауерліфтингу.

У кубковому турнірі студент фізичного факультету Валерій Дудаш посів 2-ге місце у ваговій категорії до 66 кг, а студент економічного факультету Максим Офіцинський став бронзовим призером у в.к. до 74 кг. Через день хлопцям довелося знову виходити на поміст, щоб поборотися за нагороди студентського чемпіонату України. Валерій із сумою триборства 480 кг став віце-чемпіоном країни, а Максим з результатом 552,5 кг – бронзовим призером, тобто, обом вдалося зробити медальний дубль.

Також у студентському чемпіонаті взяв участь Віталій Троян (факультет здоров’я людини), котрий у новій для себе ваговій категорії до 105 кг виборов бронзову нагороду з результатом 650 кг. У командному заліку, виступаючи неповним складом, пауерліфтери УжНУ посіли 9-те місце серед 28-ми вишів України, які взяли участь у чемпіонаті.

За інформацією Андрія Федорішка, голови обласної федерації пауерліфтінгу, на його сторінці у «Фейсбуку».

Читайте на ГК:Зеленський звільнив голову Ужгородської РДА
Читайте на ГК:“Ланцюжок незламності”: закарпатська молодь зустрілася із воїнами, які пройшли запеклі бої (ФОТО)
Читайте на ГК:Велика пожежа на Закарпатті: рятувальники боролися з “морем” сміття (ФОТО)