2. >
  4. > >

Гандболістки «Карпат» перемогли швейцарок / ФОТО

20.11.2016 11:06 0 Спорт Автор: Голос Карпат

Підопічні Бориса Петровського у першому матчі 1/16 Кубку Виклику переграли гостей із Швейцарії з рахунком 34:25.

Протягом всього матчу «Карпати» переважали своїх суперниць за всіма параметрами. Проте, давалося в знаки і хвилювання – ужгородки 16 хвилин грали у меншості. Найбільше штрафу назбирала Анастасія Мелекесцева – тричі по дві хвилини.

Найактивнішими у складі «Карпат» були Ірина Компанієць та Ольга Сухецька, які закинули по сім м’ячів, Яна Готра відзначилась шість разів, а Вікторія Гичка – п’ять. Воротар ужгородської команди Ірина Яблонська також записала на свій рахунок один м’яч – вона закинула його з ісвоєї половини майданчика.

Другий матч відбудеться сьогодні, 20 листопада, о 17:00 у спорткомплексі «Юність».

Читайте на ГК:Летальний наслідок від грипу: в Україні померла 9-річна дитина
Читайте на ГК:На Закарпатті водій намагався дати хабаря поліцейським: що було далі (ФОТО)
Читайте на ГК:День народження став днем поховання: полеглому Герою із Закарпаття мало б виповнитися 29 років (ФОТО, ВІДЕО)