4. > >

В Ужгороді відбувся ХІІІ силовий турнір «Карпатський медвідь» / ФОТО

28.08.2016 20:16 Спорт

Сьогодні, 28 серпня, в середмысты Ужгорода на площі перед філармонією був облаштований майданчик для стронгменів.

Цьогоріч в рамках змагань за першість боролися богатирі Ужгорода, Великого Березного, Мукачева та Чехії.

Спортсмени змагалися у підйомі колоди 120 кг,  становій тязі, естафеті, підйомі каміння, утриманні автомобіля  та фермерській ході з валізами по 144 кг.

В результаті переможцем турніру став Володимир Цифра із Великого Березного. Семиразовий переможець змагань та його організатор Іван Григоровський зайняв 2-е місце. Третім став спортсмен із Чехії.

Нагадаємо, як повідомляв Голос карпат раніше, на Мукачівщині пройшли велозмагання з апхілу "Сol de Kuchava".

Читайте на ГК:Голови та руки обмотанні залізними канатами: українські археологи виявили шокуючу знахідку (ФОТО)
Читайте на ГК:Життя закарпатських ромів між світовими війнами: з'явились унікальні кадри (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті виявили склади з "сюрпризом": відомо перші подробиці (ФОТО)