1. Новини Закарпаття
  2. >

Участь у турнірі на честь А. Гаваші на Закарпатті візьмуть також команди з Німеччини, Словаччини та Угорщини

16.08.2016 Спорт

Сьогодні, 16 серпня, в Ужгороді пройшла прес-конференція, присвячена ІІІ міжнародному дитячо-юнацькому турніру на честь Андрія Гаваші.

Як зазначив голова ФФЗ Іван Дуран, ідея проведення подібного турніру виникла давно, а втілити її вдалося три роки назад. Особливістю цих змагань є  те, що проводяться вони серед найменш популярної вікової категорії (U-15 та U-17). Для організаторів це була принципова позиція, адже змагання серед 15–17-річних юнаків в Україні майже не проводяться. У таких турнірах за результати виступів  несуть повну відповідальність як тренери, так і самі вихованці. Тут не має можливості “змахлювати” або перенести на когось свою провину. Гравці цих команд – майже готовий продукт, а їх результати, дають оцінку рівню розвитку кожної команди окремо.

Участь у турнірі беруть 16 команд, серед яких, окрім українських клубів, на запрошення зголосились команди Німеччини, Словаччини та Угорщини.

Усі команди поділені на чотири групи. Футбольні матчі будуть проводитися на 8–10 стадіонах області, зокрема у містах Ужгород (стадіони “Спартак”, “Автомобіліст”), Мукачево (СОК ДЮСШ, “Авангард”, “Харчовик”), Сваляви (“Авангард”), Виноградова (“Юність”), у селищах Поляна, Середнє, Кам’яниця (“Камелот”).

Організатори турніру розповіли, що для арбітрів ФФЗ та тренерів області під час турніру заплановано провести навчальні семінари за участю одного з кращих арбітрів світу, представника Німеччини, Зігфріда Кіршена. У рамках турніру планується також зустріч із представниками влади щодо подальшої міжнародної співпраці, повідомляє прес-служба ФФЗ.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus