2. >

Шалені гольові феєрії відбулись на кордоні з Угорщиною

16.07.2016 13:23 Спорт Ексклюзив

Про підсумки 8-го туру чемпіонату Виноградівського району читайте далі.

Тур пройшов без суттєвих сенсацій. Трохи здивували великі різниці в рахунку в центральній битві туру в Неветленфолу, та матчі в селищі Вилок у двобої, який також міг претендувати на роль центрального, та ще одному протистоянні, яке відбулось по сусідству – в Перехресті.

Завдяки шаленій звитязі кращий районний клуб Виноградівщини 2015-го та першої половини 2016-го років «Болаж» у таблиці домашніх матчів за здобутими балами випередив «Матієво» й після тижневої перерви втретє захопив абсолютне лідерство цього табеля.

Дубль Анатолія Яреми та гол Юрія Єжова дозволили «Фанчикову» у таблиці виїзних матчів за здобутими балами підстрибнути на три позиції й вперше увірватись до двійки лідерів.

Більш очікувано завершився двобій у Чепі: господарі господарі завдяки здобутому балу в таблиці домашніх матчів зберегли місце в першій шістці.

Найпередбачуванішим став підсумковий рахунок у непересічному матчі у Великих Ком’ятах. Голи Юрія Цібеленка та Євгена Ониська дозволили кращій команді північної Виноградівщини 2015-го та першої половини 2016-го року «Колосу» у загальній таблиці за втраченими балами випередити «Егреш», а за здобутими пунктами вона, крім колективу з Олешника, залишила позаду себе ще й «Зірку» та вдруге повноцінно увійшла до провідної п’ятірки. У табелі домашніх матчів клуб із Великих Ком’ят за здобутими балами випередила «Дротинці» й після тижневої перерви повернувся до провідного квартету.

Результати 8-го туру: «Неветлен» Неветленфолу – «Матієво» – 5:2, «Болаж» Вилок – «Егреш» Олешник – 10:1, «Колос» Великі Ком’яти – «Дротинці» – 2:1, «Перехрестя» – «Фанчиково» – 1:3, «Чепа» – «Ардовець» Підвиноградів – 1:1;

Турнірне становище на 16 липня: «Неветлен» – 7 матчів – 19 очок (різниця голів – 23:12), «Болаж»– 6 – 16 (37:3), «Матієво» – 8 – 13 (17:27), «Дротинці» – 7 – 11 (17:12), «Колос» – 6 – 9 (19:13), «Фанчиково» – 6 – 9 (13:14), «Егреш» – 6 – 8 (8:18), «Зірка» Онок – 7 – 7 (14:16), «Ардовець» – 8 – 7 (12:20), «Чепа» – 7 – 5 (8:15), «Перехрестя» – 8 – 4 (6:23).