2. >

Українка Наталія Прищепа стала чемпіонкою Європи в бігу на 800 м

09.07.2016 23:11 Спорт

Українська легкоатлетка Наталія Прищепа в яскравому забігу вирвала золото чемпіонату Європи - ця медаль стала дебютною для України на континентальному форумі в Амстердамі.

21-річна представниця Рівненщини несподівано з особистим рекордом виграла фінальний забіг на 800 метрів і пробилася на Олімпійські ігри. Сьогодні Прищепа довела, що той успіх не був випадковим,повідомляє Спортарена.

Фінальний забіг виявився для українки дуже непросто - Прищепа загубилася на старті і виявилася затиснута до краю бігової доріжки. Всі спроби Наталії вибратися на оперативний простір були невдалими. Тільки за кілька десятки метрів до фінішу українка знайшла лазівку і в буквальному сенсі протиснулася між двома суперницями.

Золото чемпіонату Європи - головне спортивне досягнення кар'єри Наталії Прищепи, яка також спеціалізується на бігу на 1500 метрів. Три роки тому саме на цій дистанції українка стала чемпіонкою континенту серед юніорів.