2. >

Поляки вийшли у чвертьфінал Євро-2016

25.06.2016 20:18 Спорт

Збірна Польщі у серії пенальті здолала швейцарців і вийшла у чвертьфінал Євро-2016.

Першими рахунок відкрили поляки – Блащиковскі на 39-й хвилині забив у ворота швейцарців.

Втім, на 82-й хвилині гравець швейцарської збірної Шакірі зрівняв рахунок, відтак до кінця основного часу переможець у грі так і не визначився.

Екстратайми теж виявилися безрезультатними, відтак переможець визначився у серії пенальті (4:5), передає zaxid.net.

Нагадаємо, що сьогодні за путівку до чвертьфіналу боротимуться Уельс та Північна Ірландія (матч відбудеться о 19:00 за Києвом) та Хорватія і Португалія (о 22:00).

Читайте на ГК:“Живі” черги скасували: через ажіотаж закордонні паспортні сервіси вжили заходів
Читайте на ГК:Жертви фактично душили самі себе: в Європі виявили ритуальні жертвоприношення (ФОТО)
Читайте на ГК:Кількасотметрові черги, ажіотаж і хаос: українці за кордоном масово “атакують“ паспортні столи