Футбольні сюрпризи від «Севлюша» та «Тячева»

262
Спорт Закарпаття

Про підсумки 9-го туру з футболу вищої ліги Закарпаття читайте далі.

Головну сенсацію створив «Севлюш», який, завдяки дублю Василя Вашкеби та голу Мирослава Мудри, розбив ущент кращу команду Закарпаття 2015-го та першої половини 2016-го років – «Ужгород», сповна реваншувавшись за поразку в фіналі цьогорічного кубка Закарпаття та за невихід із групи в цьогорічній зимовій першості, коли пропустили до чвертьфіналу саме «Ужгород».

Якщо за попередні вісім матчів чемпіонату підопічні Шанти забивали один гол в середньому за кожні 16-17 хвилин, то за 95 хвилин проти підопічних Білака вони не змогли цього зробити жодного разу. Головна заслуга в перемозі Юрія Чонки, який не тільки був конструктором атак та постійно збирав на собі по кілька опонентів, даючи партнерам дихати вільніше, а й брав участь у відборі м’яча біля свого карного майданчика. Перемога дозволила виноградівцям у загальній таблиці ще більше закріпитись у двійці лідерів, у межі якої увірвались 25-го травня і вже точно перебуватимуть там, як мінімум, до 25-го червня.

Ще одна несподіванка меншого калібру сталась у Поляні, де «Тячів» дав бій місцевій кращій команді Північного Закарпаття минулого та цього сезону. І це при тому, що тячівці до цього, за цей та минулий сезони разом узяті, не програвали на виїзді тільки тричі. Трохи більшого ми очікували від «Дийди». Більш передбачувано завершили свої поєдинки «Минай», «Вільхівці» та «Спартакус». Дубль Костянтина Багрія та голи Владислава Микуляка і Михайла Чедрика, у відповідь на м’яч оболонця Віктора Микуляка, дозволили минайцям у загальній таблиці випередити «Дийду» й вперше повноцінно, за втраченими та здобутими балами, увійти до призової зони. У таблиці домашніх матчів «Минай» за здобутими балами підстрибнув на три позиції й втретє увійшов до призової зони. Найпередбачуванішим став результат у Середньому. Голи Івана Жаренка, Руслана Соскиди та Мадяра дозволили середнянцям за втраченими балами підстрибнути вгору на чотири позиції як у загальній таблиці, так і в табелі домашніх матчів.

Розклад ігор, 5 червня, неділя: «Севлюш» Виноградів – «Ужгород» – 3:0, «Берегово» – «Дийда» Дідово – 0:0, «Минай» – «Оболонь» Хуст – 4:1, «Мункач» Мукачево – «Вільхівці» – 0:0, «Середнє» – «Боржава» Довге – 3:0, «Бужора» Іршава – «Спартакус» Ужгород – 0:1, «Поляна» – «Тячів» – 0:0;

Турнірне становище на 17 червня: 1-е місце – «Ужгород» – 9 матчів – 24 очок (різниця голів – 45:14), 2 – «Севлюш» – 9 – 23 (26:3), 5 – «Минай» – 9 – 18 (23:16), 4 – «Дийда» – 9 – 17 (19:11), 5-е – за здобутими очками (6-е – за втраченими балами) – «Вільхівці» – 9 – 14 (16:8), 6 (7) – «Берегово» – 9 – 14 (12:14), 7 (5) – «Середнє» – 8 – 13 (13:12), 8 (9) – «Боржава» – 9 – 12 (13:32), 9 (8) – «Оболонь» – 8 – 11 (14:11), 10 – «Спартакус» – 9 – 10 (10:12), 11 – «Мункач» – 9 – 7 (4:14), 12 – «Поляна» – 9 – 7 (13:20), 13 – «Тячів» – 9 – 4 (3:23), 14 – «Бужора» – 9 – 1 (4:25).