2. >

«Севлюш» розгромив «Бужору» з хокейним рахунком

360
Спорт Новини Виноградова

У черговому турі вищої ліги обласної футбольної першості сьогодні ФК «Севлюш» приймав головну команду Іршави і здобув більш ніж переконливу перемогу з рахунком 7 : 1.

Зустріч проходила у Пийтерфолві на спортивному комплексі «Тиса», оскільки на міському стадіоні «Юність» у Виноградові усе ще тривають ремонтні роботи.

Гра розпочалася доволі несподівано для виноградівчан. Гості зуміли забити гол і майже до сорокової хвилини вели в рахунку. Однак утримати гольову перевагу аутсайдери першості не зуміли. Наприкінці першого тайму підопічні Івана Білака тричі відзначилися голами у ворота суперника.

На цьому севлюшці не зупинилися і в другому таймі довели рахунок до розгромного - 7 : 1.

Після п’яти турів чемпіонату наразі «Севлюш» має 7 очок, при цьому в запасі у виноградівчан дві пропущені ігри з Береговом та Тячевом.

Приємною новиною для любителів футболу з Виноградова стане й те, що наступний домашній поєдинок їх улюблена команда проведе на рідному полі. У цьому запевнив директор стадіону «Юність» Павло Остолош.