2. >

Учні Середнього, Сваляви та Ужгорода змагатимуться у V етапі «Шкіряного м’яча»

283
Спорт Свалява

26 квітня в селі Поляна Свалявського району пройшли ігри четвертого етапу Всеукраїнського турніру «Шкіряний м’яч».

У змаганнях взяли участь переможці трьох попередніх етапів у трьох вікових категоріях. Ігри серед учнів старшої та середньої вікової категорії проходили на стадіоні Поляна, а наймолодші змагалися на майданчику зі штучним покриттям.

У старшій віковій категорії серед учнів 2003 року народження на четвертому етапі змагалися команди Середнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Ужгородського району, ЗОШ І-ІІІ ст. села Сільце Іршавського району, Рахівської ЗОШ № 3 та Дусинської ЗОШ Свалявського району. Протягом усього ігрового дня велася цікава безкомпромісна боротьба. За результатами змагань перше місце посіли юні футболісти з Середнього (тренер Микола Дорогович), друге – юні футболісти з Сільця, третіми стали рахівці.

У середній віковій категорій серед гравців 2004 року народження боротьбу вели команди Свалявської ЗОШ №1, ЗОШ № 19 м. Ужгород, а також учні з Сільця та Бороняви Хустського району. Переможцями в цій віковій категорії стали юні футболісти зі Сваляви (тренер Євген Левко), представники ЗОШ № 19 – другі, футболісти з Сільця – треті.

Цікаво і напружено проходили змагання і в наймолодшій віковій категорії серед футболістів 2005 року народження. За результатами ігор перемогла команда ЗОШ № 19 міста Ужгород (тренер Ігор Гарлач-старший). Друге місце посіли учні Яношівської ЗОШ Берегівського району, третє – у команди Бедевлі з Тячівського району, четверте – Свалявської гімназії.

Таким чином, переможці трьох вікових груп – команди школярів Середнього, Сваляви та Ужгорода (ЗОШ №19) – здобули право взяти участь у V етапі Всеукраїнського турніру «Шкіряний м’яч», повідомила Федерація футболу Закарпаття.

Після завершення змагань усі учасники були нагороджені кубками, медалями, грамотами та спеціальними призами Федерації футболу Закарпаття.