2. >

Виноградівські кікбоксери завоювали срібло і бронзу на чемпіонаті України / ФОТО

198
Спорт Новини Виноградова

7-10 квітня у м.Бровари пройшов чемпіонат України з кікбоксингу серед юнаків та юніорів.

У змаганнях взяли участь 1300 бійців з 20-ти областей країни.

Добре виступили на чемпіонаті спортсмени Виноградівського клубу кікбоксингу "Spartak". Вихованці   президента федераціїї кікбоксингу Виноградівсько-Хустського районів, тренера Олександра Семича стали призерами, посівши друге та два треті місця у турнірній таблиці змагань.

Зокрема, друге місце у розділі лайт контакт зайняв Федір Чекета, а два треті у розділі кік-лайт взяли Гліб Чекета та Валентин Дідик.

Варто зазначити, що срібний призер України Федір Чекета попри юний вік подає хороші перспективи у спорті. На даний час він уже є пятиразовим чемпіоном Закарпатської області, дворазовим призером та чемпіоном України серед дітей 7-9 років.