2. >
  4. > >

Ужгородські гандболістки поступились турчанкам у першому матчі півфіналу європейського турніру / ФОТО

03.04.2016 13:09 0 Спорт Автор: Голос Карпат

Гандболістки ужгородських «Карпат» поступились в першому півфінальному поєдинку Кубку Виклику гандболісткам «Кастамону» з рахунком 20:24.

Всю першу половину гри ужгородки вели в рахунку та вдало захищались. Швидкими переходами вдавалось руйнувати захист турчанок, а голкіпер радувала чудовими сейвами. Перший тайм завершився на користь ужгородок - 8:11, а от у другому «Карпати» поступились 16:9.

В середині другого тайму «Кастамон» вперше в матчі повів у рахунку. Причиною цьому стала втома українок після перельоту та коротка лава запасних. Через брак запасних гравців «Карпати» почали помилятись при передачах та кидках, а після того, як наших гравчинь одна за одною вилучали за порушення правил, і зовсім перестали забивати. Фізична та емоційна втома суттєво вплинули на результат матчу.

Проте, на думку тренерського складу, неабиякою перевагою «Карпат» є практика грати два матчі підряд, в той час я к турчанки до такого не звикли.

Матч-відповідь відбудеться сьогодні, 3 квітня. Початок о 15:00 за к.ч. Онлайн трансляцію можна подивитись тут.

Читайте на ГК:На кордоні з Угорщиною затримали українку, яка перебувала у розшуку (ФОТО)
Читайте на ГК:Соціальна оренда житла в Україні: ВР збирається впровадити актуальну новацію
Читайте на ГК:Місто перетворюється на райський куточок: в Ужгороді посадили екзотичні дерева (ФОТОФАКТ)